Copywriting – pisanie to nasza pasja!

 

 

Odpowiednio dobrane słowa potrafią sprawić, że z pozoru przeciętny tekst staje się wartościową i wzbudzającą zainteresowanie treścią. W naszej agencji mogą Państwo zamówić profesjonalnie napisane teksty, opisy, artykuły i poradniki, które podniosą wartość merytoryczną każdego przedsięwzięcia. Dodatkowo oferujemy również usługi copywritingu w różnych językach!

branding-siedlce

  1. Opracowywanie nazw i sloganów (naming, branding)

Zajmujemy się doborem nazw dla firm, produktów, usług oraz tworzeniem haseł reklamowych i sloganów wspomagających komunikację nazwy firmy.

O tym jak ważna jest nazwa firmy i jak mniej więcej wygląda proces twórczy można przeczytać tutaj.

teksty-artykuly-siedlce

  1. Pisanie artykułów, poradników, tekstów

Napiszemy dla Państwa artykuł lub dłuższy tekst na prawie każdy temat z uwzględnieniem specyfiki, dostosowaniem języka, stylistyki i treści do potrzeb konkretnej grupy docelowej oraz przedstawionych wytycznych.

korekta-siedlce

  1. Korekta

Sprawdzamy gotowe już teksty pod kątem ewentualnych błędów gramatycznych i stylistycznych, literówek, braku przecinków, kropek, itd.

reklama-produktu-siedlce

  1. Opisy produktów/usług

Tworzymy opisy do produktów i usług na potrzeby sklepu internetowego, strony www, aukcji allegro/ebay, a także wszelkie teksty i opisy na opakowania, pudełka, etykiety produktowe oraz do wykorzystania w materiałach reklamowych.

 

Dajemy Państwu gwarancję na unikalność treści, wszystko piszemy sami bez kopiowania z innych źródeł.