Projektowanie graficzne

 

 

Studio graficzne Agencji Tekstura to kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym, pasja, perfekcjonizm i indywidualne podejście. Staramy się tworzyć tylko takie projekty, które podobają się również nam, doradzamy, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania aby wspólnie osiągnąć oczekiwane efekty. Pracujemy na wydajnym sprzęcie i najnowszym oprogramowaniu, przekazujemy pliki na życzenie w różnych rozszerzeniach, a także z pełnymi prawami autorskimi.

przygotowywanie-druk-siedlce

 1. Projektowanie i przygotowywanie materiałów reklamowych do druku

Aby móc wydrukować dowolny materiał reklamowy należy wykonać jego projekt oraz odpowiednio przygotować plik do druku. Tworzymy projekty wszystkich dostępnych w naszej agencji wydruków (wizytówki, ulotki, kalendarze, teczki, papier firmowy, itp), gadżetów reklamowych, banerów, szyldów, tablic, okleiny samochodów i witryn, a także wiele innych.

 

projekt-logo-siedlce

 1. Projektowanie logo

Logotyp i sygnet graficzny jako składowe loga są tym co potrafi odróżnić dwie prawie jednakowe firmy na tym samym rynku i zbudować przewagę konkurencyjną. Pod postacią loga można zawrzeć wszelkie wartości i cechy jakie reprezentuje firma, instytucja lub projekt, wszystko to co typograficznie i symbolicznie ma działać na podświadomość i sprawiać, że odbiorcy jednoznacznie za każdym razem przy zetknięciu się z logiem będą potrafili zidentyfikować i dopasować konkretną markę. Zaprojektowanie dobrego loga jest pierwszym etapem budowania marki i pozycjonowaniu się w świadomości klienta.

 

 

 

identyfikacja-wizualna-reklama-siedlce

 1. Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest w skrócie narzędziem do kreowania wizerunku marki poprzez symbole, znaki, kolory, krój pisma i ogół zachowań stosowanych w firmie. Do elementów projektowanej przez nas identyfikacji wizualnej należą:

 • – logo/logotyp
 • – kolorystyka, układ graficzny, czcionki (księga znaku)
 • – opakowania
 • – wzory materiałów reklamowych i poligraficznych
 • – druki i odzież firmowa
 • – oznakowanie środków transportu
 • – strona internetowa
 • – inne elementy wizualne i identyfikacyjne

 

opakowania-druk-etykiety-siedlce

 1. Projektowanie opakowań i etykiet

Dobrze zaprojektowane opakowanie, poza funkcją zabezpieczenia produktu, pełni przede wszystkim rolę katalizatora sprzedaży. Większość decyzji zakupowych klienci dokonują w punkcie sprzedaży lub w internecie po zobaczeniu produktu, tak więc największy wpływ na sprzedaż ma wygląd. Projektujemy opakowania i etykiety dla wszystkich możliwych produktów, niezależnie czy opakowanie ma być z kartonu, folii lub z papieru, zapewniamy też produkcję/wydruk.

Dodatkowo w ofercie projektowania opakowań zapewniamy również tworzenie treści wspomagającej sprzedaż i nazewnictwo, a także profesjonalną fotografię produktową.